“ז’לינסקי- רוזן, רוקחות בשמים” הוקמה בעקבות תשוקתו של הבשם, ארז רוזן, לבשמים ויצירתם.

רוזן, חי בעברו באירופה והיה בעליהם של מפעלים וחנויות קוסמטיקה, סבונים ונרות. כל עולמו כלל בתוכו את עולם הריחות, מכיוון ובכל דבר ישנו ריח. כך גילה, כי אין דבר בעולם אשר לא מספר סיפור דרך ריח ואין מרתק מן הרושם הנוצר באופן אינטואיטיבי אצל כל אחד מאתנו, רק בעקבות הריח. חוש הריח הוא הראשון המקושר למוח ולכן לעיתים אנו מתחברים או לא מתחברים לאנשים, חפצים, מקומות וכו’ ואין אנו יודעים להסביר מדוע.

לאחר עשור באירופה, החליט ארז רוזן כי ברצונו לשוב ארצה. באותה נשימה, הבינה נפשו במה ברצונו לעסוק וזה כמובן באהבתו הגדולה לניחוחות. כך נבנה לו בית המלאכה לבשמים הנמצא בשוק הפשפשים ביפו. בית המלאכה, טומן בחובו עולם עמוק שמחבר בין ישן לחדש, בין לייף סטייל ומוצרי צריכה בסיסיים, מחבר גם בין אנשים היוצרים את הבושם לעצמם ואלה העוזרים להם ומכוונים אותם ליצירה שלהם. זאת בהתאמה מלאה לעידן שבו אנו חיים, בו ההבנה כי כל אחד מאתנו שונה וזקוק ליחס ולמצרך מיוחד משלו.

מעבר לבשמים אישיים שניתן ליצור, בתיאום פגישה מראש בבוטיק רוקחות הבשמים, ישנם בשמים המוכנים לרכישה אשר כולם יוצרו בבית המלאכה וכל אחד נוצר בהשראת משהו שונה. ובעצם כך, גם מי שאינו רקח לעצמו בושם, יוכל להתחבר לניחוח המונח על מדף המוצרים למכירה. באמצעות אחת מהיועצות בבית המלאכה, לכל אחד תהיה האפשרות להתחבר לבושם משלו, אשר ייצורו של כל בושם כזה הנמצא על המדף, הוא שניתן למצוא אותו רק במותג “ז’לינסקי – רוזן”. כל הבשמים הםEAU DE PARFUM, משמעות הדבר

כל המוצרים ב”ז’ילינסקי- רוזן”, סובבים סביב עולם הריחות, ישנם נרות, סבונים, קרמים, מפיצי ריחות לבית, לעסקים, לאריגים ואף לכלי רכב. הכול מיוצר במקסימום תמצית ריח ואיכות, הכול בהתאם לנוסחה המתאימה לכל מוצר באשר הוא.